Home / Aktualności / FPS / Poczuj grozę w nowym trailerze Sniper Ghost Warrior 3
Poczuj grozę w nowym trailerze Sniper Ghost Warrior 3

Poczuj grozę w nowym trailerze Sniper Ghost Warrior 3

CI Games, twórcy serii gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen, chcą pokazać jak bardzo niebezpiecznym można być w Sniper Ghost Warrior 3. Zapnijcie pasy, ponieważ czeka Was niezła przejażdżka.

Oglądaj oficjalny trailer pt. “Niebezpieczny”:

https://youtu.be/44Y6xRdWpt4

Trailer – w akompaniamencie mocnych dźwięków – pokazuje jak niewiarygodnie skuteczny w eliminowaniu celów może być Jon North w Sniper Ghost Warrior 3. Strzelanie z karabinu snajperskiego nie jest jedynym sposobem na unieszkodliwienie wroga – możemy także skorzystać z broni białej, wysadzić przeciwników (wykorzystując łatwopalne czerwone beczki) czy potraktować ich „z buta”. Ale, tak naprawdę, dopiero użycie amunicji przeciwpancernej gwarantuje prawdziwie spektakularne i dające ogromną frajdę rezultaty.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation®4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.

  • Akhim

    Nieźle widzę że postacie mówią w różnych językach:). Początek trailera zrobiony na zasadzie informacji telewizyjnych zrobiony z sensem, okupowanie państwo przez inne (Rosja prawdopodobnie) dość ciekawe. Widać także ciężki sprzęt:) a i muzyka w tle bardo fajna. chyba będzie trzeba się skusić na ten tytuł. Już otwarcie świata w grze daje duży potencjał a my do tego dostajemy jeszcze broń snajperską, super nie grałem jeszcze w taką grę. Ta będzie pierwsza.

  • Kamir

    Czy mi się wydaje czy gra jest wreszcie zrobiona jak należy, a nie można było tak zrobić gry już wcześniej np: przy części drugiej? Wiadomo graficznie wtedy było by słabiej ale chodzi mi o wielkość świata i to że nikt nas nie ciąga po mapie jak upośledzonych. Czas najwyższy przyszedł na zakup tego tytułu, pre-ordery się skończą i nie będzie DLC za free:(

  • Gimb

    Przyłożyli się do techniki strzelania, czyżby mięli pomoc przy trajektoriach lotu pocisku i tym ustawianiem lunetki. W 99% gier mamy tylko przybliżenie lub oddalenie a tutaj mamy jeszcze odległość, wiatr, To może być najlepsza gra snajperska jaka dotąd wyszła. Pomijam fakt że jej poprzednie części to były gry takie se, fajnie się strzelało ale to tyle, tu widzę o wiele większy potencjał.