Home / Aktualności / MMO / Polska premiera Lindvior – najnowszego dodatku do gry Lineage II
Polska premiera Lindvior – najnowszego dodatku do gry Lineage II

Polska premiera Lindvior – najnowszego dodatku do gry Lineage II

Wydawca gry Lineage II poinformował, że na polski serwer Lilith trafił właśnie najnowszy dodatek do gry – Lindvior. Wszyscy gracze już teraz mogą cieszyć się nową zawartością przygotowaną przez twórców gry – całkowicie za darmo, w pełnej polskiej wersji językowej.

Lindvior to efekt wielomiesięcznej, wytężonej pracy developerów z NCsoft. W czasie tworzenia rozszerzenia poświęcili oni wiele godzin na ulepszanie istniejących elementów gry oraz dokładne przygotowanie nowych krain i wyzwań tak, aby już od dnia premiery fani na całym świecie mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. Bardzo ważną częścią prac była również współpraca ze społecznością skupioną wokół Lineage II – twórcy śledzili komentarze i sugestie graczy, co miało bezpośredni wpływ na ostateczny kształt dodatku.

Najważniejsze nowości, które przyniesie Lindvior to:

  • Trzy całkowicie nowe lokacje – Gainak, Rozstaje Grabieżców i Kraina Chaosu
  • Dziesiątki nowych zadań
  • Powrót 34 klas postaci
  • Dodanie nowego epickiego smoka – Lindviora
  • Nowe epickie bronie
  • Dodanie salonów piękności
  • Dodanie nowej waluty

„Za nami kolejny etap pracy nad polską wersją gry. Lindvior trafił właśnie na serwer, dzięki czemu wszyscy fani mogą już teraz wyruszyć na poszukiwanie przygód w nowych krainach. Lokalizacja nowej zawartości była dużym wyzwaniem, ale nasz zespół poświęcił wiele tygodni na jak najlepsze wykonanie swojego zadania i mogę powiedzieć, że wywiązał się z niego znakomicie. Nowy dodatek to doskonała okazja, aby dopiero zacząć swoją przygodę z Lineage II, jak również by wrócić po dłuższej przerwie. Jestem przekonana, że pośród nowych zadań, lokacji i wyzwań każdy znajdzie coś dla siebie.” – powiedziała Anna Aristova, Project Development Manager Lineage II PL w Innova.

Lindvior_screenshot_01

Lindvior

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.