Home / Aktualności / FPS / Posłuchaj emocjonującej muzyki w Sniper Ghost Warrior 3
Posłuchaj emocjonującej muzyki w Sniper Ghost Warrior 3

Posłuchaj emocjonującej muzyki w Sniper Ghost Warrior 3

CI Games, twórcy serii gier Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen zapraszają graczy na muzyczną wycieczkę po Gruzji, podczas której zespół deweloperski przedstawi swoje inspiracje dla ścieżki dźwiękowej w Sniper Ghost Warrior 3. Zapowiedź dostępna jest już w serwisie YouTube, zaś pełen album znajdziemy na serwisach streamingowych.

“The World of Sniper Ghost Warrior 3”, czyli film zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową gry, dostępny jest w serwisie YouTube:

https://youtu.be/Xg5qIcPrH_Q

Ścieżka dźwiękowa Sniper Ghost Warrior 3 dostępna jest w serwisach Spotify, iTunes i Google Play:

http://www.soundline.biz/SniperGhostWarrior3OriginalSoundtrack/

http://www.soundline.biz/SniperGhostWarrior3OriginalGeorgianSoundtrack/

Muzyka została skomponowana i stworzona przez Mikołaja Stroińskiego (Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Krew i Wino, The Vanishing of Ethan Carter, Detached, Kursk). Za mix odpowiada Steve Kempster. Nagranie zostało przeprowadzone przez Tony’ego Phillipsa w Beautiful Noise Studios w Los Angeles. Każdy zaproszony do współpracy artysta odwiedził amerykańskie studio, aby osobiście wspomóc pracę nad ścieżką dźwiękową. Poza powszechnie używanymi instrumentami, takimi jak perkusja, syntezator, gitara czy bas, twórcy poszli o krok dalej i użyli do stworzenia muzyki mniej konwencjonalnych dźwięków oddających gruzińskie klimaty: mandoliny, bałałajki oraz bandury.

Wśród artystów odpowiedzialnych za oprawę muzyczną, znajdują się.:

Niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej Sniper Ghost Warrior 3 są inspirowane folklorem i muzyką gruzińską, dodatkowo wzbogaconą popowymi klimatami. Głównym celem twórców muzyki było zapewnienie graczowi pełni doznań płynących ze świata gry i możliwości jak największego zatopienia się w gruzińskich klimatach – wspierając inne elementy rozgrywki, takie jak grafika i dialogi.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation®4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.