NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Potwierdzono prace nad Aliens: Isolation
Potwierdzono prace nad Aliens: Isolation

Potwierdzono prace nad Aliens: Isolation

Ostatnimi czasy z marką Aliens nie dzieje się zbyt dobrze. Ostatnia produkcja spod tego szyldu – Colonial Marines – zawiodła zarówno graczy, jak i recenzentów. Wydawca posunął się też do tego, że na prezentacjach gra wyglądała zdecydowanie gorzej niż w rzeczywistości.

SEGA jednak nie odpuszcza i już szykuje Aliens: Isolation. Developingiem zajmuje się nie kto inny jak Creative Assembly – twórcy serii Total War.

Gra zmierza na PC, Xboksa One, Xboksa 360, PS3 i PS4. Akcja rozgrywać się będzie 15 lat po wydarzeniach w oryginalnym Obcym; córka Ripley, Amanda zostaje wysłana na odległą stację Sevastopol, by naprawić rejestrator lotu swojej matki.

Tytuł ma obrać inny kierunek w porównaniu do poprzednich produkcji. Twórcy skupią się bardziej na klimacie grozy, aniżeli walce.

„Kiedy opuściła Ziemię, Ellen Ripley obiecała swojej córce, Amandzie, że wróci do domu na jej 11-ste urodziny. Amanda nigdy więcej jej nie widziała. 15 lat później Amanda, teraz pracownik Weyland-Yutani usłyszała, że rejestrator lotu statku matki, Nostromo, został odzyskany na odległej stacji handlowej Sevastopol. Pokusa, by dowiedzieć się co naprawdę się stało była dla niej za duża. Kiedy drużyna przybywa na Sevastopol orientują się, że coś jest nie tak. Nieznane zagrożenie ukryte głęboko obserwuje i zabija” – czytamy w notce.

Brzmi nieźle? Nie wiem jak Wy, ale ja dam szansę Obcym – w końcu zajmują się tym panowie z CA.