Home / Aktualności / Akcja / Premiera Counter-Strike Nexon: Zombies
Premiera Counter-Strike Nexon: Zombies

Premiera Counter-Strike Nexon: Zombies

Nexon Europe ma dziś przyjemność ogłosić premierę oczekiwanego z niecierpliwością tytułu Counter-Strike Nexon: Zombies na Steamie. Gracze otrzymają wszystkie elementy rozgrywki, ukochane z oryginalnej wersji Counter-Strike’a, a dodatkowo mogą cieszyć się zaktualizowanymi trybami, bronią, postaciami i oczywiście… hordami nieumarłych.

Szybkie i krwiożercze zombie wprowadzają do klasycznej gry zupełnie nową dynamikę, a szeroki wybór różnorodnych map zapewnia nieustającą akcję. Counter-Strike Nexon: Zombies to tytuł darmowy – jedyne, co potrzeba, to konto użytkownika w serwisie Steam.

– Counter-Strike Nexon: Zombies oferuje wiele opcji rozgrywki, od tradycyjnego Death Match na klasycznej mapie aż po walkę z nieumarłymi bossami na nieodkrytym dotychczas terytorium – wyjaśnia Kenny Chang, CEO Nexon Europe. – Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, jakie napłynęły do nas po otwartym beta-teście. Komentarze graczy pomogły nam podjąć kilka ważnych decyzji odnośnie przyszłego rozwoju gry. A tymczasem: bawcie się wybornie!

Z okazji premiery tytułu oraz aby odpowiednio powitać graczy Counter-Strike Nexon: Zombies, Nexon Europe przygotował pięć różnych wydarzeń w grze, w których będzie można wygrać bronie i inne przedmioty. W kolejnych tygodniach wydarzenia te będą aktualizowane zgodnie z opiniami graczy, w celu opracowania zupełnie nowych elementów darmowej rozgrywki online, aby Counter-Strike Nexon: Zombies rozwijał się w jak najlepszym kierunku.