Home / Aktualności / Sportowe / Premiera FIFA 15 w Komputronik Megastore
Premiera FIFA 15 w Komputronik Megastore

Premiera FIFA 15 w Komputronik Megastore

27 i 28 września w C.H. Plaza w Poznaniu odbędzie się oficjalna premiera gry FIFA 15. Z tej okazji Komputronik zorganizuje turniej piłkarski, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy uprzednio zgłoszą się do rozgrywek.

Już w najbliższy weekend Komputronik Megastore zamieni się w arenę piłkarskich zmagań. Z okazji premiery dwudziestej drugiej części najpopularniejszej gry piłkarskiej świata odbędzie się turniej w FIFA 15. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji komputery, na których będą rozgrywali spotkania. Rywalizacja odbywać się będzie na największych stadionach świata, z żywiołowo reagującą publiką, a całe spotkanie będzie okraszone profesjonalnym komentarzem Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza. Oprócz turnieju, wszyscy chętni będą mogli zagrać w Fifę na konsoli Xbox One i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie konsola Xbox 360.

Turniej powstał z myślą o wszystkich fanach tej niezwykle popularnej serii. Wiele osób odlicza czas do premiery kolejnej części gry. W poznańskim Megastorze wszyscy chętni będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych graczy oraz rywalizowania o atrakcyjne nagrody  – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Komputronik S.A.

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy wysłać wiadomość email na adres: turniej@komputronik.pl, w tytule wpisując „Megastore Turniej”, a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Dla najlepszych graczy zostały przewidziane atrakcyjne nagrody. Dla najlepszego gracza przewidziany jest tablet Samsung Galaxy Tab 3. Za zajęcie II miejsca przysługują słuchawki SteelSeries 5H V3, a za III słuchawki GXT 340 7.1. Dodatkowo, uczestnicy zajmujący pierwsze pięć miejsc otrzymają grę FIFA 15. Eliminacje odbędą się w sobotę, 27 września w godzinach 12:00 – 18:00, natomiast pojedynki finałowe w niedziele, 28 września między godziną 14:00 a 18:00.

FIFA15 w Komputronik Megastore_2

FIFA 15 to najpopularniejsza gra piłkarska produkcji EA Sports. Przenosi nas na boiska całego świata, pozwalając wcielić się w gwiazdy piłki i rozegrać swój własny mecz – czy to towarzyski czy w ramach najbardziej prestiżowych rozrywek. W najnowszej edycji zawodnicy będą zapamiętywać przebieg meczu i okazywać różne emocje w zależności od sytuacji. Twarze zawodników są odwzorowane z niebywałą dbałością o szczegóły, a modele ciał wyglądają bardziej realistycznie niż kiedykolwiek.