Home / Aktualności / MMO / RaiderZ – szalone polowanie na potwory wkrótce po polsku!
RaiderZ – szalone polowanie na potwory wkrótce po polsku!

RaiderZ – szalone polowanie na potwory wkrótce po polsku!

Po olbrzymim sukcesie wersji beta oraz premiery, która miała miejsce 20 listopada, ta informacja na pewno ucieszy polskojęzycznych fanów gry MMO RaiderZ. Gameforge potwierdził, że kolejną wersją językową RaiderZ, po angielskiej i niemieckiej, będzie polska! Nastąpi to już na początku 2013 roku.

Gotów na polowanie?
Gracze już od dnia premiery mogą dołączać do ekscytujących walk przeciw potężnym bossom, brać udział w wielu pasjonujących misjach, jak również korzystać z rozbudowanych funkcji PvP oraz wyrafinowanego systemu gildii. RaiderZ pozwala graczom na tworzenie indywidualnych postaci, z wykorzystaniem ponad 350 talentów oraz różnorakich elementów wyposażenia!

Polska wersja i aktualizacja na początku 2013 r.
Już na początku 2013 roku ukaże się nie tylko polska wersja gry, ale również nowy patch 1.1 – pierwsza z wielu planowanych aktualizacji zawartości gry. Oto, co Rüdiger Morsch – dyrektor produkcji – powiedział na temat premiery RaiderZ: „Jestem niezmiernie podekscytowany, że po bardzo udanej fazie beta, gra osiągnęła w końcu status premierowy. Chciałbym wykorzystać tę okazję, aby podziękować naszym beta testerom za wszelkie uwagi i konstruktywną krytykę. Jestem pewien, że RaiderZ zaoferuje dużo dobrej zabawy wszystkim graczom.”