NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Rozpoczęła się zamknięta beta Tactical Intervention!
Rozpoczęła się zamknięta beta Tactical Intervention!

Rozpoczęła się zamknięta beta Tactical Intervention!

Gracze, którzy chcą rzucić sprawdzić nowy, taktyczny shooter stworzony przez współtwórcę Counter Strike – Minh “Goosemana” Le, przed oficjalną premierą mają powody do radości. Tactical Intervention jest dostępne od dzisiaj na targach Gamescom, na stoisku wydawcy 1337 games (Hala 8, Stoisko B020). Dodatkowo, szczęśliwy zdobywcy kluczy do zamkniętej bety mogą się rzucić w środek walki pomiędzy terrorystami i anty-terrorystami już teraz! Wszystkie osoby nieposiadające jeszcze klucza, powinny wejść na oficjalną stronę Tactical Intervention na Facebooku, gdyż w czasie trwania Gamescomu będą tam rozmaite loterie i konkursy, w których będzie można je zdobyć.

W momencie premiery gry dostępnych będzie 7 różnych map, a kolejne pojawią się w niedalekiej przyszłości. Wraz z nigdy wcześniej nieprezentowanymi “Airport” oraz “Monaco” – 1337 Games wprowadza dwie całkowicie nowe mapy do puli. Developerzy z FIX Korea pracują obecnie ciężko nad tymi dwoma scenariuszami, taka by nie tylko świetne wyglądały, ale także miały w sobie mnóstwo niespodzianek.

Dzięki współpracy ze społecznością, Tactical Intervention będzie cały czas ulepszane i rozwijane. Do końca trwania zamkniętej bety (28 sierpnia), gracze będą mieli możliwość sprawdzenia gry i zgłaszania błędów, uwag oraz swoich sugestii, dzięki czemu wersja premierowa będzie maksymalnie dopracowana. Zainteresowani gracze, którzy nie mieli okazji zdobyć klucza do bety, będą mogli dołączyć do innych w fazie Otwartej Bety, która rozpocznie się 29go Sierpnia.