Home / Aktualności / SimCity w końcu dostanie tryb offline
SimCity w końcu dostanie tryb offline

SimCity w końcu dostanie tryb offline

Nie wymaganie stałego połączenia z internetem jest postulatem, którzy gracze SimCity kierowali do Maxis już w pierwszym dniu od premiery. Serwery nie wyrabiały z ilością logujących się osób i gra przez pierwsze dni była praktycznie niemożliwa przez ciągłe rozłączanie.

EA tłumaczyło, że gra była od początku budowana pod zabawę wieloosobową i wprowadzenia trybu offline nie jest takie proste. Jednakże jednemu moderowi skomplikowanie kodu nie zrobiło najmniejszego problemu i był w stanie ominąć restrykcję. Wydawcy jednak zajęło to prawie rok.

Patrick Buechner, główny menadżer w Maxis zapowiedział, że wraz z aktualizacją oznaczoną numerem 10 zostanie wprowadzony tryb offline.

„Najpierw chciałbym przeprosić, że nie miałem czasu, by życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku. A więc tak, tryb offline będzie dostępny za darmo do ściągnięcia wraz z aktualizacją 10 do SimCity. Kiedy ją zainstalujesz, każdy pobrany wcześniej kontent będzie działał bez problemu kiedy i gdziekolwiek chcesz bez połączenia z internetem. Jesteśmy w zaawansowanej fazie jego wprowadzanie i chcemy dać go Wam jak najszybciej się da, ale wpierw musimy się upewnić, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik”.