NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Sniper: Ghost Warrior 2 jedną z najlepiej sprzedających się gier roku w sieci Empik
Sniper: Ghost Warrior 2 jedną z najlepiej sprzedających się gier roku w sieci Empik

Sniper: Ghost Warrior 2 jedną z najlepiej sprzedających się gier roku w sieci Empik

CI Games S.A. ma przyjemność poinformować, że wydana w marcu bieżącego roku gra Sniper: Ghost Warrior 2 została jednym z produktów nominowanych w prestiżowym plebiscycie Bestsellery Empiku 2013. Dzięki klientom sieci salonów Empik oraz sklepu internetowego empik.com, najnowsza część snajperskiej serii od CI Games znalazła się w elitarnym gronie pięciu najlepiej sprzedających się gier w Polsce.

Bestsellery Empiku stanowią wymierny dowód tego, co dla nas najistotniejsze: zaufania i satysfakcji graczy. Jest to też dowód na to, że nasza strategia i wizja rozwoju firmy idzie w dobrym kierunku ” – mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI Games S.A. „Sukces komercyjny marki Sniper, której sprzedaż na świecie przekroczyła już liczbę 5 milionów egzemplarzy, to również zasługa naszych partnerów, takich, jak Empik. Jesteśmy zaszczyceni, że jako jedyna polska gra, Sniper: Ghost Warrior 2 znalazł się w gronie Bestsellerów 2013 roku” – dodaje Tymiński.

Obok gier na komputery i konsole, w plebiscycie nagradzane są między innymi najlepiej sprzedające się książki, filmy, muzyka oraz tytuły prasowe. Ze względu na swój demokratyczny charakter i pozycję Empiku na rynku, Bestsellery są cenionym i respektowanym odzwierciedleniem upodobań Polaków. Ogłoszenie laureatów nastąpi na corocznej Gali, która odbędzie się 28 stycznia.