Home / Aktualności / Zręcznościówki / Superbohaterowie w niecodziennym wydaniu – Marvel Pinball już dostępny
Superbohaterowie w niecodziennym wydaniu – Marvel Pinball już dostępny

Superbohaterowie w niecodziennym wydaniu – Marvel Pinball już dostępny

Pudełkowe wydanie Marvel Pinball – stanowiące kolekcję 10 stołów do flippera inspirowanych przygodami najpopularniejszych herosów uniwersum Marvela – jest już dostępne na polskim rynku. Gra ukazała się w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One.

Zestaw dostępnych stołów to nie lada gratka dla fanów komiksów najpopularniejszego na świecie wydawnictwa. Flippery poświęcono wszystkim ikonicznym superbohaterom na czele z Iron Manem, Spider-Manem i znanym z najnowszego filmowego hitu Marvela Doktorem Strange. W kolekcji znalazły się również stoły inspirowane najważniejszymi wydarzeniami uniwersum, takimi jak Civil War czyli kinowa „Wojna bohaterów”.

Marvel Pinball posiada szereg trybów urozmaicających zabawę. Dostępna jest swoista kampania, możliwość rywalizacji czterech graczy na jednej konsoli, lokalny split-screen, pozwalający na walkę w duecie np. z limitem punktowym oraz tryb turnieju z ograniczonymi czasowo zawodami na poszczególnych stołach. Dodatkowo w grze znalazły się lokalne i internetowe tablice wyników, pozwalające porównać własne rekordy z najlepszymi na świecie.

Marvel Pinball w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One pojawił się na rynku w cenie 129,90 zł.

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805125708

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1_20160805125708