NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / MMO / Szybka akcja: InnoGames publikuje nowy film prezentujący gameplay z Rising Generals
Szybka akcja: InnoGames publikuje nowy film prezentujący gameplay z Rising Generals

Szybka akcja: InnoGames publikuje nowy film prezentujący gameplay z Rising Generals

Firma InnoGames opublikowała nowy gameplay ze swojej nadchodzącej cross-platformowej  strategii Rising Generals. W filmie zaprezentowano przede wszystkim nowoczesną mechanikę gry. W przeciwieństwie do innych strategii MMO jest ona oparta na systemie cooldown. Jego zastosowanie spowodowało, że gracz może skutecznie kontrolować wszystkie wydarzenia na polu bitwy, nawet w przypadku krótkich rozgrywek. Taktycznej głębi grze Rising Generals dodaje rozbudowany system szpiegowania oraz ponad 20 typów jednostek funkcjonujących w systemie kamień-papier-nożyce. Opublikowane właśnie wideo prezentuje najciekawsze akcje związane z tymi elementami i pokazuje ich zastosowanie. W Rising Generals istnieje możliwość wykorzystania jednego konta gracza na wielu platformach: w przeglądarkach internetowych, na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Przeglądarkowa wersja gry weszła właśnie w fazę zamkniętej bety – wszyscy gracze, którzy otrzymali klucz mogą już rejestrować się pod adresem beta.risinggenerals.com.

W Rising Generals gracz dowodzi wojskową bazą, a jego zadaniem jest jej szybkie rozbudowanie i wyposażenie w odpowiednie oddziały. Celem jest obrona przed wrogo nastawionymi sąsiadami. Wynalezione w trakcie rozbudowy technologie, jak również jednostki oficerów, dostarczają pomocnych bonusów i profitów. Skoncentrowana na szybkich, bezpośrednich pojedynkach Rising Generals to gra, która toczy się w znacznie szybszym tempie niż inne strategie online. Animacje 3D w czasie rzeczywistym powodują, że każdy pojedynek jest unikalny, a dostęp do więcej niż 20 jednostek daje graczowi mnóstwo możliwości taktycznych.

Rising_Generals_Base_2

W produkcji Rising Generals, firmę InnoGames wspierał legendarny Bruce Shelley, znany ze swej pracy nad kultowymi seriami gier Civilization i Age of Empires. Shelley pracował kilka miesięcy wraz z zespołem InnoGames w Hamburgu.

Film można obejrzeć tutaj lub ściągnąć stąd.