NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / MMO / TERA: Rising – nowa gra fantasy od teraz dostępna za darmo
TERA: Rising – nowa gra fantasy od teraz dostępna za darmo

TERA: Rising – nowa gra fantasy od teraz dostępna za darmo

TERA: Rising to jedna z najbardziej ambitnych pod względem graficznym i innowacyjnych gier fantasy ostatnich lat. Już od dzisiaj gracze logujący się do gry w wersji free-to-play mogą odwiedzić zupełnie nowe lokacje – „Płomienną Nieckę” oraz nową arenę 3-na-3 „Niebiański Pierścień Bohaterów”.

Jeszcze więcej frajdy w grach PvE i PvP – loch „Płomienna Niecka” i arena „Niebiański Pierścień Bohaterów”

„Płomienna Niecka” to nowe, niepowtarzalne doświadczenie eksploracji lochów: gracze zmagają się tu z potworami i bossami na różnych poziomach trudności, a także walczą o uzyskanie jak najlepszego miejsca na liście rankingowej. Ci, którzy zajmą najwyższe pozycje, otrzymają wartościowe nagrody. W „Płomiennej Niecce” na odważnych śmiałków czeka nowy boss – Cyklop. Ekscytujące mini-gry stanowią urozmaicenie instancji.

Podczas ekscytujących bitew 3 na 3 w „Niebiańskim Pierścieniu Bohaterów” aboreańscy poszukiwacze przygód będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności. Zwycięscy zawodnicy zostaną nagrodzeni nowymi punktami szału zabijania, dzięki którym nabędą jeszcze potężniejszy ekwipunek do walk PvP. Bohaterowie, którzy osiągną na arenie szczególnie wysokie wyniki, zyskają również zupełnie nowe, potężne umiejętności. Dodany tryb widza umożliwia pokonanym zawodnikom obserwować dalszy przebieg rozgrywki z perspektywy innego gracza.

Nowy zwiastun z okazji przejścia na tryb free-to-play

Z okazji premiery TERA: Rising Gameforge opublikował efektowny zwiastun, zawierający informacje na temat nowej zawartości, która ukazała się wraz ze startem trybu free-to-play. Ukazano w nim imponujące pod względem graficznym krajobrazy, a także strefy i potwory Arborei oraz innowacyjny system walki, tzw. True Action Combat. Zwiastun jest już dostępny tutaj.

Tera_Rising_1

Nowicjusz, Weteran i Klub TERA

Model free-to-play gry TERA obejmuje dwa podstawowe rodzaje kont: Nowicjusza oraz Weterana. Nowicjusz ma dostęp do całej zawartości gry TERA. Gracze, którzy już wcześniej zakupili TERA, uzyskują status prestiżowy status Weterana. Wszyscy gracze mają także możliwość przystąpienia do Klubu TERA i otrzymania w ramach członkostwa m.in. unikalnego wierzchowca, codziennych pakietów wzmocnień oraz potężnych zwojów.

Więcej informacji na temat obydwu typów kont, Klubu TERA oraz wirtualnego sklepu można znaleźć tutaj. Informacje na temat nowych lochów i aren znajdują się tutaj. Na stronie www.tera-europe.com poszukiwacze przygód zainteresowani grą free-to-play TERA: Rising mogą zarejestrować się i od razu wkroczyć do świata Aborei.