Home / Zapowiedzi / The Amazing Spider-Man 2 w 2014 roku
The Amazing Spider-Man 2 w 2014 roku

The Amazing Spider-Man 2 w 2014 roku

Zgodnie z zapowiedzią nowa gra na podstawie drugiej części filmu The Amazing Spider-Man ukaże się w 2014 roku na PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii oraz 3DS.

the_amazing_spider_man_2_banner_front1 (1)

Pierwsza część, która ukazała się rok temu nie wybijała się ponad standardy gier tworzonych na bazie filmów. Sequel tworzy to same studio Beenox, które ma już w swoim dorobku kilka gier z „pajęczym” bohaterem. Twórcy zapowiedzieli bardziej rozbudowane elementy walki oraz ulepszony system rozwoju bohatera. Postarano się również o wprowadzenie elementów rpg, jak chociażby nowy system „Hero or Menace”, który ma być czymś w rodzaju zadań dodatkowych. Gracz będzie nagradzany za walkę z przestępcami oraz karany za nie udzielanie pomocy mieszkańcom miasta.

The-Amazing-Spider-Man-game-post-2

Historia ma toczyć się znów w Nowym Yorku. Tym razem jednak dotyczyć będzie morderstwa wujka Bena. Gracz skupi się na wytropieniu zabójcy i postara się na nim zemścić.  Wydawca gry Activision nie potwierdził konkretnej daty premiery gry, ale spodziewać się jej możemy w okolicach maja 2014 , kiedy to premierę będzie mieć film The Amazing Spider-Man 2.