Home / Aktualności / Akcja / The Cicero Crisis – najnowsza aktualizacja Warframe trafiła na konsolę PS4
The Cicero Crisis – najnowsza aktualizacja Warframe trafiła na konsolę PS4

The Cicero Crisis – najnowsza aktualizacja Warframe trafiła na konsolę PS4

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze aktualizacji Update 11.5: The Cicero Crisis na platformie PS4, na której niedawno zadebiutowała gra.

Po długim okresie oczekiwania, do gry trafiła druga, obszerna aktualizacja. Update 11.5: The Cicero Crisis jest już dostępny do pobrania dla każdego gracza, a wraz z nią szereg nowych atrakcji i dodatków w grze.  Posiadacze PS4 mogą już eksplorować nowe tereny, chwycić za nową broń oraz zaopatrzyć się w całkowicie nowy Pancerz Paladyna – Oberon! Poszukiwaczy wyzwań ucieszy też na pewno wiadomość, że gra od tej pory wspiera system trofeów. Na najlepszych graczy czeka aż 20 nagród, które można odblokować poprzez swoje osiągnięcia w grze!

Więcej informacji oraz materiały graficzne można znaleźć pod adresem http://bit.ly/LQArym

NOWY PANCERZ

OBERON – Wszechstronny pancerz, który pozwala zarówno leczyć przyjaciół, jak i bezlitośnie niszczyć napotkanych przeciwników. Oberon jest ucieleśnieniem równowagi i porządku, których przyrzekli strzec wszyscy Tenno.

Zobacz Oberona w akcji http://bit.ly/KQ2MVp

EVENT THE CICERO CRISIS

Lasy na ziemi wyewoluowały. Tysiąclecia manipulacji genetycznych prowadzonych przez Orokinów wytworzyły rasy super roślin, które rosną szybciej i są znacznie bardziej wytrzymałe od jakichkolwiek innych znanych tworów natury. Do tej pory Grinerzy nie byli zdolni podbić tych nieprzystępnych terenów, ale teraz Członek Rady Vay Hayek planuje użyć swojej toksyny Cicero, aby oczyścić ziemię i przygotować ją pod zamieszkanie przez Grinerów. Udaj się na planetę, aby pokrzyżować jego plany!

NOWE LOKACJE

Razem z eventem Cicero Crisis gracze po raz pierwszy będą mogli odwiedzić nowe, leśne lokacje na ziemi.

TROFEA

Warframe na konsoli PS4 wspiera teraz system trofeów! W chwili obecnej jest ich 20, a każde z nich zachęca do rozwijania swojego ekwipunku, budowania nowych przedmiotów oraz brania udziału w grach kooperacyjnych.

NOWE BRONIE

Do gry dodany został szereg nowych broni, w tym Burston Prime, strzelba Karak, pistolet żelowy Stug, maczuga Magistar oraz bicz Scoliac.

ROZSZERZENIE LOKACJI GAS CITY

W grze dostępne są nowe rejony lokacji Corpus Gas City na Jupiterze.

KONFIGUROWALNE STEROWANIE

Gracze mogą teraz w pełni skonfigurować sterowanie padem wedle indywidulanych preferencji.

NOWA PACZKA SKÓREK DLA BRONI

Nowa paczka kamuflaży zawiera 13 leśnych kamuflaży dla broni oraz skórkę Dethcube Sentinel.