Home / Aktualności / MMO / The Secret World
The Secret World

The Secret World

The Secret World jest kolejnym tytułem z gatunku MMO, twórców takich hitów jak Age of Conan: Hyborian Adventures czy Anarchy Online. FanCom, gdyż o tej firmie mowa, odpowiedzialny jest ponadto za stworzenie dwóch przygotówek: The Longest Journey oraz Dreamfall.

The Secret World to przedstawiciel gier z gatunku massive multiplayer online, osadzony we współczesnych realiach wielkich aglomeracji miejskich. Wcielając się w członka jednego z trzech dostępnych organizacji, stawiamy czoła potworom, magii i siłom zła. Oczywiście, poza walką z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, gracze zwrócą się przeciwko sobie, w walce o dominację.

Rozpoczynając rozgrywkę, gracz ma możliwość wyboru jednej z trzech organizacji, w której szeregi pragnie wstąpić: Dragonów z siedzibą w Seulu, Iluminatów z Nowego Jorku i Templariuszy ze „stolicą” w Londynu. Wszystkie frakcje różnią się od siebie, zarówno wyglądem, jak i podejściem do eksterminacji wspólnego wroga: sił zła. Wstępując do jednej z nich, naszym zadaniem będzie doprowadzenie do sytuacji, w której to nasza frakcja stanie się najpotężniejszą i najbardziej skuteczną.