NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / MMO / To jeszcze nie koniec walki! Infinite Battle 2 w Dekaron
To jeszcze nie koniec walki! Infinite Battle 2 w Dekaron

To jeszcze nie koniec walki! Infinite Battle 2 w Dekaron

Rozpoczęło się nowe wydarzenie w popularnej grze MMORPG Dekaron od NEXON Europe. Gracze będą musieli zmierzyć się z dzikimi potworami mistycznego świata Trieste, czyhającymi w całkowicie nowych podziemiach. Jednak Infinite Battle 2 to nie tylko nowi wrogowie, ale także kolejne wyzwania, które wystawią umiejętności graczy na srogą próbę.

Aby rozpocząć przygodę z Infinite Battle 2, należy najpierw odwiedzić opuszczoną krainę Deadlands i porozmawiać z cenionym wynalazcą Jakhanem. Od tego momentu sojusznicy muszą trzymać się razem i wypracować strategię, zanim wybiorą jedną z dwóch opcji: standardowe podziemia i groźne potwory w Infinite Battle 2, bądź Premium Infinite Battle 2, dające graczom dodatkowe wsparcie w walce ze śmiertelnymi wrogami.

Gracze muszą pokonać pierwszą falę 200 przeciwników, zanim będą mogli wyruszyć dalej i stawić czoła piekielnym wrogom: strażnikom Three Gate Guardians. Zwycięstwo nad nimi otworzy kolejny etap walki, prowadzący do finałowego bossa – pokonają go jedynie najlepsi wojownicy.

– Staramy się dostarczać naszej społeczności ciągle nowych wrażeń oraz dbać o to, aby gracze wyższych poziomów stawali przez coraz to ciekawszymi wyzwaniami – powiedziała Anna Kwon, Lead Product Manager w Nexon Europe. – Dzięki Infinite Battle 2 wojownicy Dekaronu dotrą do granic wytrzymałości, ale nagrody będą warte wysiłku.

20131115_Dekaron_Infinite Battle 2_3

20131115_Dekaron_Infinite Battle 2_1

Nowi wrogowie to m.in.: śmiertelnie niebezpieczny demon The Kira, trująca bestia Durian, dzierżący młot Hamark oraz Cesc na diabelskim rumaku, który może szybko i skutecznie wyeliminować wielu przeciwników na raz.

Na szczęście wysiłki w walce z bossami będą sowicie wynagrodzone – na zwycięzców czekają specjalne kolczyki „Battlefield earrings”, dające spory boost oraz legendarne kozaki i rękawice, znacząco poprawiające statystyki gracza, który ma je na sobie.
Bilety na Premium Dungeon są dostępne w dniach 13-27 listopada – należy więc szybko skorzystać z okazji, zanim będzie za późno.