Home / Aktualności / Wyścigi / Top Boat: Racing Simulator 3D
Top Boat: Racing Simulator 3D

Top Boat: Racing Simulator 3D

Świetna grafika 3D, ponad 25 unikalnych motorówek, dziesiątki wymagających tras wodnych oraz szerokie możliwości personalizacji i tuningu. Wrocławskie studio T-Bull, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wydaje kolejną rozbudowaną i dopracowaną graficznie produkcję, inspirowaną wyścigami wodnymi F1 Offshore Powerboat  – „Top Boat: Racing Simulator 3D”.

Najnowsza produkcja jednego z największych polskich studiów, zajmujących się tworzeniem gier mobilnych, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników ekstremalnych wyścigów. Tym razem, gracze usiądą za sterami ponad 25 niezwykle szybkich łodzi motorowych, które będą mogli dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Producent, oddał do ich dyspozycji unikalną paletę kolorów, specjalnie zaprojektowane naklejki oraz szerokie możliwości tuningu – od wymiany filtrów paliwa po wymianę skrzyni biegów, sprzęgła, kadłuba czy implementację nitro! Wszystko po to, aby gracz mógł piąć się w górę tabeli rankingowej i miał szansą na wygranie Pucharu Świata.

– Top Boat: Racing Simulator 3D to jedna z trzech zapowiedzianych na początku listopada gier wyścigowych, które pojawią się na rynku mobilnym do końca tego roku. Tym razem jednak, zrezygnowaliśmy ze sportowych samochodów i postawiliśmy na ekstremalne, a zarazem niezwykle szybkie i designerskie motorówki oraz skutery wodne. A to, w połączeniu z dopracowaną oprawą graficzną i szerokimi możliwościami personalizacji oraz tuningu sprawia, że gracze na pewno nie będą się nudzić!podkreśla Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia i członek zarządu T-Bull S.A.

„Top Boat: Racing Simulator 3D” to swoisty duchowy następca niezwykle popularnej gry wyścigowej – „Top Speed”, w którą gra już ponad 11 milionów osób na całym świecie.  Wrocławskie studio dołożyło wszelakich starań, żeby zagwarantować graczom ekstremalną rozgrywkę z solidną porcją sportowej rywalizacji. Wyścigi odbywają się na specjalne zaprojektowanych trasach wodnych, a grę utrudniają coraz silniejsi przeciwnicy. „Top Boat”, to także kolejna produkcja, w której doświadczeni twórcy ze studia T-Bull położyli ogromy nacisk na jakość grafiki. Dzięki temu, gracze mogą na własnej skórze poczuć emocje jakie niosą ze sobą wyścigi łodziami motorowymi.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy twórcy „Top Boat” planują wprowadzenie gry na pozostałe platformy. „Top Boat” zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki.

Grę „Top Boat: Racing Simulator 3D” można pobrać ze sklepu Google Play.

top_boat_1

top_boat_2

top_boat_3

top_boat_4

top_boat_5

top_boat_6

top_boat_7