NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Tryb offline w SImCity już wkrótce?
Tryb offline w SImCity już wkrótce?

Tryb offline w SImCity już wkrótce?

Tryb offline w najnowszym SimCity jest chyba najbardziej pożądaną rzeczą w dziele Maxisa. Przez wymóg stałego połaczenia tysiące graczy nie było w stanie zagrać w dzień premiery, a EA borykało się z problemami z serwerami przez dość długi czas.

Okazuje się jednak, że być może w przyszłości strategię odpalimy bez Sieci. Dyrektor generalny w Maxis Emeryville, Patrick Buechner ogłosił, że pracują nad trybem offline.

„Pierwsze co chciałbym powiedzieć, to to, że słuchamy waszych opinii. Zaglądamy głęboko na fora, Facebooka i Twittera, i każdego dnia sprawdzamy o czym gracze rozmawiają. Ze sporej części opinii widać czystą pasję. Świetnie to widzieć. I kiedy cieszymy się tymi pozytywnymi ocenami, nie zapominamy o graczach, którzy krytykują. Gracze mają wysokie wymagania, a my mamy obowiązek do dążenia, by je spełnić”.

A co do gry bez Internetu:

„Teraz mamy wydzielony specjalny zespół zajmujący się trybem offline. Nie mogę nic obiecać kiedy dostarczymy nowych informacji, ale zdajemy sobie sprawę, że to o co wielu graczy pytało. Kiedy już problemy z serwerami są za nami, chcielibyśmy dać graczom możliwość wyboru, by nie nie być online. Dzięki temu skorzystają ludzie tworzący mody; nie zepsują balansu w grze multiplayer”.

KOMENTARZ: Chciałbym przypomnieć, że pewnemu użytkownikowi sieci udało się „wprowadzić” do gry tryb offline bez większych problemów. Więc nie wiem dlaczego EA potrzebuje tyle czasu i całego zespołu.