NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / Update 10 – premiera olbrzymiej aktualizacji do Warframe już dzisiaj
Update 10 – premiera olbrzymiej aktualizacji do Warframe już dzisiaj

Update 10 – premiera olbrzymiej aktualizacji do Warframe już dzisiaj

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze Update 10: obszernej aktualizacji do swojej popularnej gry o kosmicznych ninja, w której bierze udział już 4.000.000 osób! Na nową treść składają się między innymi: nowe pancerze, lokacje, wprowadzony na prośbę społeczności nowy tryb gry oraz Tajne Zebrania. Deweloperzy z Digital Extremes udostępnili film, w którym komentują nowości wprowadzone do Warframe wraz z Update 10.

Lista nowości w Update 10:

 • Dwa nowe pancerze: Nekros – to pierwszy nekromanta zasilający szeregi Tenno. Nekros pozwala używać mrocznych mocy do manipulowania ciałami zarówno żywych i martwych przeciwników. Mag Prime z kolei to elitarny Tenno łączący siły Excalibur Prime i Frost Prime.
 • Nowy typ misji: Rozpoczęte niedawno wydarzenie „Survival Weekend” cieszyło się ogromną popularnością wśród graczy, których Tenno przypuszczali atak na zapasy tlenu w opanowanych przez przeciwników statkach. Społeczność przemówiła, a tryb „Survival” na stałe wchodzi do Warframe!
 • Tajne Zebrania: Pojedynki nie są już ograniczone poprzez przynależność do danego klanu! Starożytne zwyczaje Tenno powracają – na mapie da się zaobserwować powstawanie coraz to nowych Tajnych Zebrań. Tenno zbierają się, aby w spokoju oddać się honorowym pojedynkom 1 vs 1 i 2 vs 2.
 • Nowy Strażnik: Od teraz „Carrier” posiada umiejętność wykrywania i zbierania przedmiotów – w tym modów – w komnatach swojego mistrza.
 • Nowe wzory: Relikty ery Orokin – antyczne statki – widma Orokin Derelict dryfują w przestrzeni oczekując na śmiałków chętnych do eksploracji.
 • Nowy boss: Od teraz w Orokin Derelict Tenno mogą natknąć się na nowego bossa – Zarażonego Golema.
 • Powiększony poziom: Osada Grineer została powiększona, oferując znacznie więcej ekscytującej rozgrywki.
 • Nowe badania: Tenno mogą wejść w posiadanie trzech nowych broni biologicznych, w tym Głównej, Dodatkowej oraz Bezpośredniej, które najpierw należy stworzyć przy użyciu nowego składnika.
 • Nowe bronie: Do Warframe trafia zupełnie nowe uzbrojenie: Ether Scythe, Tenno Assault i nowe potężne bronie Prime: Boar Prime i Dakka Prime.
 • Aż 18 nowych kart modyfikacji: Wśród nich: nowe mody Glaive zwiększają przebicie, szybkość lotu
  i zmieniają parametry odbicia. Mod Energy Life wysysa i konwertuje energię pozostałą
  w momencie śmierci. Modyfikacja Finishing Touch z kolei zwiększa obrażenia zadawane powalonym przeciwnikom, a Spare Parts daje szansę na pojawienie się rzadkich zasobów w momencie śmierci Strażnika.
 • Dodatki i akcesoria do klanowego Dojo: Wśród nich nowe pokoje Zen Garden oraz nowe dekoracje.

OrokinDerelict2

OrokinDerelict1