NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Warface powraca na gamescom 2013!
Warface powraca na gamescom 2013!

Warface powraca na gamescom 2013!

Studio Crytek także w tym roku weźmie udział w targach gamescom w Kolonii, dając graczom możliwość wypróbowania swoich sił na polu walki w darmowej wojskowej strzelaninie Warface. W dniach 21-25 sierpnia w centrum wystawienniczym Koelnmesse stanie olbrzymich rozmiarów replika śmigłowca Chinook, w której wnętrzu toczyć się będą wieloosobowe rozgrywki zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Odwiedzający mogą zagrać w Warface w hali 7.1 na stoisku A 031. Crytek będzie obecny również w części biznesowej w hali 4.1 na stoisku A 037.

Wraz z rozpoczęciem targów wystartuje także kolejny beta-test Warface. Od 21 sierpnia gracze z Europy, Ameryki Północnej i Turcji będą mogli wejść do gry poprzez platformę GFACE. Świat regularnie wzbogacany o aktualizacje, codziennie nowe wyzwania, dynamiczna wieloosobowa rozgrywka, cztery klasy żołnierzy i liczne możliwosci dopasowania broni – to wszystko charakteryzuje znakomity FPS od Crytek. Obojętnie, czy rozegramy kilka szybkich meczów, czy gra pochłonie nas na dłuższy czas – Warface to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich fanów strzelanin. Rejestracji do zamkniętej fazy beta można dokonać na stronie www.warface.com.

Crytek_Warface_Coop_Favela_ActionScreensho_S

Podczas gamescom 2013 Crytek pokaże obok Warface także Ryse: Son of Rome –nadchodzący tytuł na Xbox One. Grę zobaczymy na stoisku Microsoft (H5 C040) oraz w części biznesowej (H5 C030).