NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / FPS / Warface w fazie Sneak Peek – nowe lokacje, tryby i dalsze aktualizacje
Warface w fazie Sneak Peek – nowe lokacje, tryby i dalsze aktualizacje

Warface w fazie Sneak Peek – nowe lokacje, tryby i dalsze aktualizacje

Crytek ogłasza fazę „Sneak Peek” darmowej strzelaniny Warface, która rozpocznie się już 2 października. Gracze, chcący zobaczyć Warface w jego najnowszej odsłonie, mogą nadal rejestrować się na stronie www.warface.com i otrzymać szansę wejścia do gry.
Wraz z nadejściem fazy „Sneak Peek” Warface zostanie zaktualizowany o ogrom zawartości, m.in. oryginalne lokacje, nowe tryby oraz atrakcyjniejsze nagrody dla graczy. Lokacja Chinese setting przeniesie walkę przeciwko żołnierzom Blackwood na Daleki Wschód. Po raz pierwszy będzie można także walczyć postaciami kobiecymi oraz zmierzyć swoje siły w trybie Destruction, czyli odświeżonej wersji klasycznej rozgrywki na zasadzie „zdobądź i utrzymaj”. Ponadto gracze otrzymają pięć, zamiast – jak dotychczas – trzech codziennych misji co-op oraz będą mogli zdobyć wyższe nagrody za wykonanie zadań specjalnych. W Warface pojawi się także tutorial, który przygotuje do walki nowych graczy dzięki krótkim, specyficznym dla każej klasy misjom treningowym.

Zanim Warface wejdzie w nową fazę nastąpi ostatni wipe postaci z zamkniętej bety. „Sneak Peek” będzie dostępny dla każdego gracza, który kiedykolwiek zarejestrował się w Warafce, do „Pre-Open Bety” wejdą natomiast tylko zaproszeni gracze. Podczas tej fazy nastąpi także otwarcie sklepu in-game.

W zaktualizowaną wersję Warface będzie można zagrać w następujące dni:
„Sneak Peek”
EU i Turcja: środa, 2 października, 9.00 CET – poniedziałek, 7 października, 9.00 CET
USA: środa, 2 października, 3.00 EST – poniedziałek, 7 października, 3.00 EST
„Pre-Open Beta”
EU i Turcja: poniedziałek, 7 października, 9.00 CET
USA: poniedziałek, 7 października, 3.00 EST

Studio Crytek kończy także prace nad francuską, niemiecką i turecką lokalizacją Warface – wersje językowe zostaną wydane wraz z premierą gry na Zachodzie. Do gry można wejść poprzez stworzony przez Crytek i skoncentrowany wyłącznie na grach serwis społecznościowy GFACE. GFACE został uruchomiony, aby maksymalnie ułatwić wspólne granie i interakcję on-line pomiędzy znajomymi oraz innymi użytkownikami.

Warface to wysokiej jakości darmowy FPS, stawiający na cztery odrębne klasy postaci oraz pasjonującą rozgrywkę zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Regularnie dodawane aktualizacje i nowe wyzwania zadowolą najbardziej wymagających fanów strzelanin, obojętnie, czy rozegrają jedynie kilka krótkich meczów, czy będą chcieli szczegółowo poznać świat Warface.