Home / Aktualności / Warframe z nowym fabularnym dodatkiem. The War Within już w listopadzie!
Warframe z nowym fabularnym dodatkiem. The War Within już w listopadzie!

Warframe z nowym fabularnym dodatkiem. The War Within już w listopadzie!

Niezależny deweloper i wydawca, Digital Extremes, ogłosił dziś, że The War Within – nowy dodatek do Warframe®, hitu Free-to-Play gromadzącego przed ekranami społeczność ponad 26 milionów zarejestrowanych graczy – ukaże się na PC w połowie listopada. Wśród wielu przygotowanych atrakcji znajdzie się długo oczekiwana kontynuacja misji The Second Dream, która w grudniu zeszłego roku rozpoczęła historię uchylającą rąbka największej tajemnicy świata gry – kim są Tenno. Od prawie roku społeczność Warframe żywo dyskutuje o tamtych wydarzeniach a emocje graczy czekających na ciąg dalszy historii sięgają już zenitu.

Rozpoczynając przygotowania do wielkiego wydarzenia, Digital Extremes opublikowało dziś zwiastun The War Within oferujący pierwszy rzut oka na nową misję oraz przegląd dodatków personalizacyjnych, które udostępnione zostaną graczom dla ich postaci. Zwiastun dodatku The War Within znaleźć można pod adresem: https://youtu.be/zSAEMqWVgXw

Misja The War Within, której produkcję ujawniono podczas konwentu TennoCon 2016, wyśle graczy w przejmującą podróż do fortecy królowej Grineer, gdzie gracze zmierzą się z granicami własnych możliwości z wolna odkrywając kolejne tajemnice o przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolnościach. Poza nową, filmową w swym rozmachu misją, dodatek zawierać będzie także nowe bronie, wrogów oraz kilka sekretów, które na światło dzienne wyjdą dopiero bliżej terminu premiery. Jeśli jacyś gracze nie wiedzą jeszcze kim są operatorzy, powinni jak najszybciej nadrobić zeszłoroczną historię The Second Dream!

By móc zagrać w The War Within już w dniu premiery, gracze w Warframe muszą wcześniej ukończyć misję The Second Dream i utorować sobie drogę na planetę Sedna. Digital Extremes zachęca również graczy by jeszcze przed rozpoczęciem nowej przygody przygotowali najlepszy ekwipunek, najbardziej imponujące Warframe’y i Operatorów, ponieważ staną się oni częścią kinowego doświadczenia jakie czeka na grających w nowy dodatek.

warframewarwithin1

Digital Extremes zaprosiło też do współpracy popularnych mistrzów parodii z kanału Mashed na YouTubie, by w swój specyficzny sposób przedstawili naukę gry w Warframe. Opublikowany dziś materiał Mashed – „100 dni w Warframe” – przedstawia trzy miesiące z okładem z życia kosmicznego ninja – najpopularniejszego Warframe’a – Excalibura. Wideo to znajduje się pod adresem:  https://youtu.be/-VuYCLelIO8

W trakcie tygodni poprzedzających premierę dodatku gracze mogą spodziewać się również specjalnych wydarzeń w grze, które zapewnią podwójny dopływ zasobów w przygotowaniu na The War Within. Na tę okazję przygotowano także dedykowaną stronę www.warframe.com/TheWarWithin. Można obejrzeć na niej jak inni gracze przygotowują swe Warframe’y i ekwipunek na przygodę z The War Within. To również oficjalne źródło nadchodzących, szczegółowych informacji na temat listopadowej premiery.

Dodatek The War Within będzie dostępny za darmo, do pobrania na PC w połowie listopada. Konkretny termin zostanie ogłoszony bliżej dnia premiery.  Gracze PlayStation®4 i Xbox One otrzymają The War Within w ciągu kolejnych tygodni.