NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Mobilne / Weź udział w walce o Polandię!
Weź udział w walce o Polandię!

Weź udział w walce o Polandię!

Firma XS Software poinformowała o premierze Polwars, będącej kolejnym krokiem w ewolucji przepełnionych świetnym humorem, satyrycznych gier społecznościowych. Polwars to nie tylko kontynuacja popularnej Wawa Wars, która cieszy się uznaniem przeszło 150.000 Polskich graczy – to zupełnie nowy tytuł, który oferuje mnóstwo nowych możliwości. Gra Polwars jest już dostępna za darmo dla wszystkich pod adresem: www.polwars.pl. Wawa Wars jest dalej rozwijana i dostępna pod adresem www.wawawars.pl.

Polwars to satyryczna wizja współczesnej Polski, pełna niezadowolonych obywateli, tajnych agentów i ludzi manifestujących swoją niechęć do rządu. „Jesteśmy przekonani, że nasza nowa gra spodoba się wszystkim fanom Wawa Wars, a do tego – dzięki licznym zmianom – trafi również do zupełnie nowej publiczności!” – komentują twórcy.

Polwars_story2

Polwars_story1-2

Polwars_klub-lowcow

Polwars_alejki

Wśród największych nowości w Polwars znalazły się:

  • 24 nowych bohaterów
  • Całkiem nowy system zdobywania doświadczenia
  • Dziesiątki nowych misji w Klubie
  • Mnóstwo nowych ubrań i lepszy system modyfikowania wyglądu
  • Nowe zwierzaki
  • Nowy sposób działania Metra, kuglarza Janka oraz Alejek

Dzięki nowemu systemowi doświadczenia, od teraz gracze jeszcze chętniej sięgną po tryb gracz vs gracz (PvP) oraz grupowe walki i misje. Na początku gry dostępne jest 10 poziomów, a osiągnięcie kolejnego stanowi nie lada wyzwanie! W połączeniu z nowym systemem poszukiwania przeciwników w Alejkach, pozwoli to na lepszą kontrolę nad postacią – niezależnie od tego, czy celem jest szybki rozwój dzięki otrzymywaniu potrójnego doświadczenia, zarobek, czy pozostanie na danym poziomie. Dodatkowo, umiejętne stosowanie dopingu pozwoli pokonać nawet silniejszych przeciwników, a tym samym szybkie zdobycie zasobów i pieniędzy.