Home / Aktualności / Sprzęt / Wiedźmin 3: Dziki Gon – imponująca promocja imponującej gry
Wiedźmin 3: Dziki Gon – imponująca promocja imponującej gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon – imponująca promocja imponującej gry

Mało która gra komputerowa wydana na przestrzeni ostatnich lat zasłużyła na określenie „epicka”. Na pewno jednym z takich tytułów jest Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red zadbali o to, aby gracze otrzymali kapitalną opowieść, imponującą przygodę oraz znakomitą oprawę audiowizualną. Ogromny świat tej gry jest graficznym majstersztykiem z pięknymi widokami i dokładnie odwzorowanymi postaciami.

Dlatego firma NVIDIA jest szczególnie dumna, że może zaoferować przyszłym posiadaczom kart graficznych GeForce prawdziwie imponującą promocję.

Osoby, które zakupią u partnerów akcji kartę graficzną GeForce GTX 980, GTX 970, GTX 960 albo notebooka z kartą graficzną GeForce GTX 970M lub szybszą, otrzymają grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo. Oferta obowiązuje do końca maja 2015 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów promocyjnych.

Aby dostarczyć graczom najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki, NVIDIA i CD Projekt Red współpracowały ze sobą zapewniając najwyższy poziom realizmu i implementując takie technologie jak NVIDIA HairWorks czy NVIDIA PhysX. HairWorks odpowiada za naturalny wygląd włosów i sierści ponad 50 różnych potworów i postaci przemierzających Królestwa Północy, a PhysX pozwala na realistyczne odwzorowanie odzieży. Jeżeli dodamy do tego obiekty, które możemy niszczyć, to każda walka będzie spektakularnym doświadczeniem.

Wiedźmin 3

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie www.GeForce.com/GetTheWitcher3, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmy Agito, Alsen, Arest, ESC, Fox Komputer, Gral, Komputronik, Morele, NTT, PC Projekt, Proline, Sferis i X-KOM.