NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Bijatyki / Wielki Finał Pierwszego Sezonu „Fight Night”
Wielki Finał Pierwszego Sezonu „Fight Night”

Wielki Finał Pierwszego Sezonu „Fight Night”

Polowanie na nagrody o wartości 25.000$ trwa w najlepsze! W dzisiejszym odcinku „Fight Night”: Super Street Fighter IV gracze, którzy przeszli eliminacje stoczą zaciętą walkę o nagrody pieniężne i awans do kolejnej rundy. Finał pierwszego sezonu „Fight Night” The Super Street Fighter IV odbędzie się już w czwartek, 4. lutego.

Wyświetlany codzienne o 21:30 „Fight Night: Super Street Fighter IV” prezentuje zmagania zawodników z całego świata, którzy używając autorskich strategii konfrontują swoje umiejętności na wirtualnej arenie Super Street Fighter IV. W rolę komentatorów wcielają się Ryan „Gootecks” Gutierrez oraz Nick „Tasteless” Plott, którzy zmagania na najwyższym światowym poziomie jak zawsze opatrzą swoim fachowym komentarzem.

Przed kolejnymi odcinkami „Fight Night” widzowie mogą zapoznać się z podsumowaniem najświeższych wydarzeń świata eSportu, które zostanie zaprezentowane w formie 30-minutowego przeglądu, prowadzonego przez Dana „Frodana” Chou (21:00).
Zespół „Fight Night” przygotowuje się też do trzeciej już serii poświęconej grze Hearthstone. Z tej okazji przygotowany zostanie program, w którym zaprezentowane zostaną najlepsze momenty z dwóch pierwszych sezonów. Emisja już 6. i 7. lutego.

Zapoznaj się z „Fight Night” na ESGNTV.com, aby osobiście przekonać się, którzy gracze wzbiją się na wyżyny swoich umiejętności i przetrwają do kolejnego etapu. Kolejny odcinek „Fight Night: Super Street Fighter IV” zostanie wyemitowany już w poniedziałek, a wielki finał odbędzie się w Czwartek 4. lutego. Podsumowanie sezonu wraz z prezentacją i omówieniem najlepszych walk zaplanowane jest na środę 5. lutego.

Wszystkie dotychczasowe odcinki „Fight Night” będą powtarzane w regularnych odstępach czasu. Są one także dostępne poprzez usługę video-on-demand (VOD) na oficjalnej stronie ESGNTV.com oraz na kanale YouTube.