Home / Aktualności / Strategiczne / Wikingowie ruszyli na podbój! Premiera Valhalla Hills.
Wikingowie ruszyli na podbój! Premiera Valhalla Hills.

Wikingowie ruszyli na podbój! Premiera Valhalla Hills.

Techland Wydawnictwo ogłosiło, że do Polski dotarli Wikingowie. Dzisiaj jest premiera Valhalla Hills – duchowego spadkobiercy serii The Settlers.

Architekci sukcesu „The Settlers”, którzy utworzyli studio Funactis, proponują nowe podejście do klasycznej rozgrywki o rozbudowie osad i kierowaniu plemieniem podwładnych. Gracz obejmuje kontrolę nad wikingami, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do mitycznego raju wojowników, tytułowej Valhalli. Zadaniem gracza jest zatem rozbudowa swojej wioski i przydzielanie zadań swoim walecznym a przesympatycznym podwładnym, by zdobyć szczyt góry. Wyzwanie o tyle ciekawe, że wertykalność środowiska ma istotny wpływ na zabawę: im wyżej pniemy się w stronę szczytu, z tym większymi problemami musimy się zmierzyć – wliczając w to starcia z lodowymi gigantami.

Valhalla Hills – zwiastun premierowy można obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/KypMhCW1Cqo

Valhalla Hills to gra na platformę PC, dostępna w cenie 69,90 zł. Polskie wydanie to Edycja Wzbogacona, wersja bogatsza niż edycja premium „2-Horned Helmet”. W zestawie z grą znajduje się m.in. Season Pass z dwoma DLC, plakat, cyfrowy artbook i soundrtrack.

Valhalla_Hills_fisher

Valhalla_Hills_island far

Valhalla_Hills_mine

Valhalla_Hills_roads

Valhalla_Hills_village far