Home / Aktualności / Strategiczne / Witaj w dżungli – Wyprawy gildyjne w Forge of Empires właśnie wystartowały
Witaj w dżungli – Wyprawy gildyjne w Forge of Empires właśnie wystartowały

Witaj w dżungli – Wyprawy gildyjne w Forge of Empires właśnie wystartowały

Studio InnoGames ogłosiło premierę nowego trybu rozgrywki w swojej multiplatformowej grze Forge of Empires. Wyprawy gildyjne położą duży nacisk na współpracę graczy, którzy razem stawią czoła nowemu rodzajowi wyzwań, jakie czekają na nich w tajemniczej dżungli.

Każdy gracz, który znajduje się w Epoce Żelaza lub wyższej, może wziąć udział w Wyprawach, które będą restartowane co tydzień. Gracze współdziałają, aby wypełnić cele danej gildii, poprzez indywidualne przechodzenie mapy Wypraw. Kiedy gildia zbierze już odpowiedni poziom Punktów Wypraw, zyskuje Potencjał, który przekłada się na nagrody oraz bonusy dla wszystkich jej członków.

Aby ukończyć wyzwanie, należy wygrać walkę lub (co nadejdzie w najbliższej aktualizacji) negocjować. Zależnie od indywidualnych osiągnięć, każdy gracz otrzyma również indywidualną nagrodę za udział w zadaniach. Po rozwiązaniu całej mapy Wypraw gildyjnych, zostaje odblokowany nowy poziom trudności – razem z nowymi nagrodami.

Dzięki około 150 milionom zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących developerów gier online. Obecnie firma zlokalizowana w Hamburgu zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. Szczególnymi sukcesami InnoGames okazały się gry Tribal Wars, Grepolis i Forge of Empires.

Wyprawy gildyjne 02

Wyprawy gildyjne 03