Home / Aktualności / World of Tanks i 40 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie
World of Tanks i 40 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie

World of Tanks i 40 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie

Wargaming informuje, że flagowa gra firmy czyli World of Tanks, właśnie osiągneła niesamowity wynik jakim jest 40 000 000 zarejestrowanych użytkowników globalnie. Ta liczba jest dwukrotnie większa od pierwszego rekordu osiągniętego na początku 2012 roku.

Przy tej okazji, warto też zwrócic uwagę na dużą popularność gry w Polsce. W chwili obecnej mamy już ponad 1 000 000 zarejestrowanych „czołgistów”, co stawia nasz kraj na pierwszym miejscu w całej Europie. Polscy gracze należą do światowej elity World of Tanks i odnoszą liczne sukcesy na arenie międzynardowej podczas zawodów e-sportowych.

Dodatkowo, do tego zauważalnego wzrostu użytkowników, World of Tanks może poszczycić się jeszcze jednym, właśnie ustanowionym rekordem. Jest nim 500 000 graczy w Rosji walczących jednocześnie na pojedynczym serwerze.

Firma Wargaming spodziewa się kolejnych wzrostów, dzięki niedawno udostępnionej, najnowszej aktualizacji 8.0, która wprowadza największą kluczowych zmian do World of Tanks (m.in. ulepszona grafika, dodana zaawansowana fizyka, nowy interfejs użytkownika) od czasu premiery gry.