NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Akcja / ZAMÓW ALIEN RAGE NA STEAM
ZAMÓW ALIEN RAGE NA STEAM

ZAMÓW ALIEN RAGE NA STEAM

Gracze ceniący satysfakcjonującą rozgrywkę, w której można odnaleźć DNA najlepszych produkcji gatunku, takich jak Doom, Quake czy Unreal, już dzisiaj mogą skorzystać ze specjalnej oferty przedpremierowej i zamówić Alien Rage w wyjątkowej cenie 15,99€.

Alien Rage to osadzony w realiach sci-fi shooter, którego premiera na PC odbędzie się już 24. Września 2013. Gra stanowi idealną propozycję dla graczy chcących oddać się nieskrępowanej eksterminacji hord obcych, prowadzonej przy użyciu rozbudowanego arsenału dziesięciu broni posiadających różne tryby ognia. Ten wyjątkowy FPS, tworzony przez prawdziwych fanów tego gatunku, zaskoczy świat połączeniem brutalnej i intensywnej rozgrywki w najlepszym stylu ze świetną grafiką i przykuwającymi wzrok bogatymi efektami wizualnymi.

Wymagania sprzętowe Alien Rage:

Minimalne:

OS: Windows XP/Vista/Win 7/Win 8

CPU: Intel Dual Core 2,6 GHz lub odpowiednik AMD

RAM: 2GB

Karta grafiki: GeForce 8800 GT/AMD Radeon HD 3870

Zalecane:

OS: Windows XP/Vista/Win 7/Win 8

CPU: Core 2 Quad 2 GHz lub odpowiednik AMD

RAM: 4GB

Karta grafiki: GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5770

AR_screenshot_2

AR_screenshot_1

Gra Alien Rage będzie miała swoją światową premierę na PC już 24. września 2013. Xbox Live Arcade i PlayStation  Network zaatakuje kilka tygodni później. Zamówienia przedpremierowe na platformie Steam odbywają się pod adresem: http://store.steampowered.com/app/217920