NIE PRZEGAP:
Home / Aktualności / Strategiczne / Zapowiedź Rage War – XS Software prezentuje swoją największą grę strategiczną i rusza na kickstartera.
Zapowiedź Rage War – XS Software prezentuje swoją największą grę strategiczną i rusza na kickstartera.

Zapowiedź Rage War – XS Software prezentuje swoją największą grę strategiczną i rusza na kickstartera.

Firma XS Software zaprezentowała dzisiaj swój najnowszy projekt – multiplatformową strategię Rage War i poinformowała o rozpoczęciu zbiórki funduszy na Kickstarterze. „Rage War to autorski projekt naszych najbardziej doświadczonych deweloperów i fanów strategii. Zdecydowaliśmy się na debiut na Kickstarterze, aby poznać opinie i oczekiwania graczy. Jeśli nam się powiedzie, wprowadzimy na rynek jedną z bardziej kompleksowych i multiplatformowych strategii, jakie kiedykolwiek powstały.”
– komentuje Nadejda Danabasheva, Chief Games Officer w XS Software.

Rage War pozwoli graczom wznieść potężne imperium i zadbać o jego rozwój na przestrzeni wieków i aż 7 er. Rozpoczynając od zarządzania małą pradawną wioską, gracze szybko odkryją rozbudowany system ekonomiczny, nowe budynki oraz najważniejsze wynalazki w historii ludzkości, które wykorzystają do zwiększania swoich wpływów w regionie. System budowy oraz interfejs przypadną do gustu zarówno nowicjuszom, jak i zaawansowanym graczom, którzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. Podobnie przedstawia się zróżnicowanie rozgrywki: o ile początkujący prawdopodobnie skupią się na rozwoju swojej armii, to najbardziej doświadczeni spośród graczy będą mogli oprzeć swoją potęgę na rozwiniętej sieci handlowej. Innowacyjny system walki nie rozgrywa się w czasie rzeczywistym, ani nie jest turowy – stanowi wariację na temat popularnego modelu odwróconego tower defense.

Rage War - drzewko technologii

Rage War to gra multiplatformowa i będzie dostępna zarówno w przeglądarkach, jak i na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android. To gracze zadecydują, ile czasu chcą spędzać z Rage War: gra usatysfakcjonuje zarówno największych zapaleńców, którzy chcą zdobyć przewagę, spędzając w grze czas każdego dnia oraz tych, którzy zalogują się raz na kilka dni.