sloty

Bliższe spojrzenie na automaty Microgaming

Microgaming zasługuje na miano Ojca Chrzestnego oprogramowania iGaming. Firma została założona już w 1994 roku, kiedy branża kasyn online zaczynała dopiero nabierać rozpędu w Internecie. Udostępniając niezawodną i innowacyjną platformę, a także kilka zabawnych i ekscytujących automatów online i gier stołowych, firma szybko stała się czołowym producentem oprogramowania w branży hazardowej.

Microgaming – era automatów klasycznych

Na początku deweloperzy byli oceniani na podstawie jakości i innowacji, jakie wprowadzali do swoich klasycznych automatów, a tworzenie slotów z 3 bębnami i 5 liniami wypłat nie należało do najprostszych zadań. Jednakże wkrótce Microgaming wprowadził innowacje w rozgrywce, takie jak gry bonusowe, darmowe spiny, mnożniki i blokady. I wszystko się zmieniło.

Wraz z rozwojem branży w erze automatów wideo, wiele z tych innowacji dało Microgaming zdecydowaną przewagę nad konkurencją. I jest to przewaga, jaką firma utrzymuje przez całe swoje istnienie.

Microgaming – era automatów wideo

Wraz z pojawieniem się narzędzi do tworzenia oprogramowania, takich jak HTML, branża iGaming wkroczyła w XXI wiek z nowym rodzajem automatów do gier. Dzięki wykorzystaniu animacji, segmentów wideo i ścieżek dźwiękowych, automaty online zaczęły nabierać głębi i życia. Microgaming był w stanie powiązać te innowacje z automatami, które stały się znane jako automaty wideo, a później automaty wideo 3D.

Niektóre z najwcześniejszych automatów wideo od Microgaming, takie jak Avalon, Immortal Romance i Lara Croft: Tomb Raider, pozostają wysoko na listach najlepszych gier wśród graczy na całym świecie. W różnych kasynach na niejednym automacie od Microgaming przyznawane są także bonusy bez depozytu w postaci darmowych spinów, co jest bardzo dobrą wiadomością dla miłośników slotów.

Najpopularniejsze automaty Microgaming

Z ponad 500 automatami online w swoim portfolio Microgaming z łatwością plasuje się jako najpopularniejsza platforma oprogramowania w branży. W rzeczywistości Microgaming zapoczątkowała markowy gatunek automatów do gier, wprowadzając wspomniany wcześniej automat Tomb Raider, nazwany na cześć filmu o tym samym tytule.

Na początku gry takie jak Thunderstruck I i II, Avalon I i II, Terminator 2 i Breakin Da Bank były używane do wyznaczania standardów branżowych.

Niezależnie od sukcesu tych i wielu innych gier, to właśnie gra z progresywnym jackpotem Mega Moolah rozpaliła branżę. Losowo gra wybiera graczy, którzy mają okazję zakręcić trójpoziomowym kołem. Na podstawie wyników spinu gracze mogą wygrywać miliony dolarów. Dziś Mega Moolah jest światowym rekordzistą, jeśli chodzi o jackpotu online w wysokości około 17,5 EUR.

W ostatnich latach Microgaming i jej platforma oprogramowania wideo 3D Quickfire nadal udostępniają jedne z najlepszych automatów w branży. W 2015 roku premiera automatu zatytułowanego „Game of Thrones” była tak bardzo oczekiwana, że ​​prawie każdy operator online korzystający z platformy Quickfire od miesięcy reklamował grę za pomocą nagłówków banerowych.