Stray cieszy się pozytywnym odbiorem

Ciekawy pomysł na grę to coś, na czym zależy wszystkim (przynajmniej teoretycznie). Z drugiej strony realizacja celu nie zawsze się udaje. Niemniej jednak teraz skoncentrujemy się na czymś, co bezsprzecznie się udało.

Stray z sukcesem?

Chodzi o wszystko to, z czym wiąże się Stray. Propozycja ta okazuje się doskonałą odpowiedzią na oczekiwania wielu.

Zacznijmy od początku (w końcu niektórzy mogą nie być na bieżąco) – chodzi o trzecioosobową grę przygodową, która opiera się na eksploracji. Ponadto głównym bohaterem jest kot. Akcja rozgrywa się wśród oświetlonych neonami alejek cybermiasta. Można też powiedzieć, że jest to miasto, które się rozpada, ale mimo to skrywa pewne tajemnice. Nie sposób też zapomnieć o tym, że w produkcji mamy wyłącznie roboty. Roboty mają związek, z tym że w przedstawionym świecie ludzi nie ma. Oczywiście trzeba też wspomnieć o najważniejszym – zwierzak chce wyleczyć rany, opuścić metropolię i powrócić do rodziny. Jak łatwo można zauważyć, problemów nie brakuje.

Opinie o grze

Do tego możemy przeczytać choćby o tym, że rozrywka oddaje prawdziwe sedno gier przygodowych i kotów. Zwraca się też uwagę np. na detale. Naturalnie można również od razu odnieść się do wszystkiego – słyszymy, że Stray strasznie wciąga.

Pewnie niektórzy zastanawiają się nad tym, czy sytuacja może za jakiś czas ulec zmianie. Teoretycznie wiele może się zdarzyć, ale lepiej nie myśleć w ten sposób. Różne opinie mogą się pojawić, ale przecież pozytywne wypowiedzi nie wzięły się z niczego! Warto też pamiętać o tym, że pozytywne recenzje mogą mieć ogromny wpływ na odbiór gry. Krótko mówiąc, podążanie za popularnością jest czymś częstym.