Gry komputerowa Roberta Lewandowskiego, Rafała Cymermana i grupy PlayWay

Od dawna mówi się o tym, że świadomość finansowa (jeśli tak można powiedzieć) piłkarzy się zmienia. Nie dość, że piłkarze lepiej zarządzają swoim majątkiem, to różnego rodzaju działania czynione są jeszcze podczas kariery. Świetnym przykładem jest Robert Lewandowski.

Gra komputerowa Roberta Lewandowskiego – będzie sukces?

Działalność biznesowa Roberta Lewandowskiego to temat, o którym można mówić więcej i więcej. Ostatnio możemy słyszeć o pojawieniu się na rynku gier wideo – RL9Sport Games zaprezentowało grę Football Coach: the Game. Warto również podkreślić, że ta propozycja to efekt współpracy Roberta Lewandowskiego, Rafała Cymermana i grupy PlayWay.

Jak się można domyślić, niełatwo odnieść się do szczegółów. Niemniej jednak należy przypuszczać, że możemy mówić o symulatorze pracy trenera. Mamy więc nawiązanie do menedżerów piłkarskich, jak i próbę postawienia na coś nowego. Wiemy również, że gracze mogą odpowiadać za taktykę, trening, transfery czy psychologię zespołu. Warte odnotowania jest też to, że gra daje szansę na stworzenie nowego klubu. Można więc mówić o opcji, która pozwala na stworzenie nowej i co najważniejsze, absolutnie wyjątkowej historii. Istotne jest też to, że mowa o grze multiplayer dostępnej dla graczy z całego świata. Tytuł ma pojawić się na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych.

Jeżeli zastanawiasz się nad ceną, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. To samo tyczy się daty premiery. Z drugiej strony można powiedzieć, że raczej należy spodziewać się sporego zainteresowania. Robert Lewandowski to postać, która zapewne przyciągnie wielu. Niemniej nie oznacza to tego, że na pewno będziemy mogli mówić o sukcesie – to już zależy od opinii na temat gry.

Jakby nie patrzeć, o Robercie Lewandowskim mówi się w ostatnim czasie nadzwyczaj dużo.