Już niedługo pojawi się Football Manager 2022

Są gry, które cieszą się sporym zainteresowaniem i wiele osób wyczekuje na pojawianie się kolejnych serii. Świetnym przykładem jest choćby Football Manager.

To nie jest zwykłe kierowanie piłkarzami

Niektórzy mogą stwierdzić, że Football Manager to nic innego jak kierowanie piłkarzami, ale takie przedstawianie rzeczywistości nie ma nic wspólnego z faktami. Z pełnym przekonaniem można mówić, że chodzi o coś więcej. Gdyby ktoś nie był zorientowany, celem są sukcesy w roli managera (jak wskazuje nazwa). Można powiedzieć, że jest to niepowtarzalna szansa na to, aby pokazać umiejętności taktyczne.

Dla wymagających

Warto również podkreślić, że FM to propozycja dla wymagających – należy przez to rozumieć ogromny realizm, masę szczegółów i zadbanie o najmniejsze drobiazgi. Ponadto nie możemy zapomnieć o tym, że bycie managerem niesie za sobą konieczność dbania o każdy detal związany z klubem. Wypada także zatrzymać się przy bazie gry – baza gry jest naprawdę słynna. Zresztą wystarczy powiedzieć, że jest to miejsce, w którym znajdziemy tysiące zespołów z całego świata. Jakby tego było mało, baza gry obserwowana jest przez profesjonalnych skautów. Obserwacja ta wynika z tego, że najlepsi mogą otrzymać pracę w realnym życiu.

Football Manager 2022

Warto jeszcze nawiązać do tego, co wydarzy się już stosunkowo niedługo – pojawiła się informacja, zgodnie z którą Football Manager 2022 będzie mieć premierę 9 listopada tego roku. Wiadomo też, że czeka nas polska wersja językowa.

Gdyby kogoś interesowało więcej szczegółów, nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie. Niemniej jednak możemy mówić o wprowadzeniu wielu rozwiązań – wszystkim zależy na tym, aby gra jak najbardziej przypominała prawdziwe życie. Ważne jest też to, że należy spodziewać się rozwiniętych opcji i nowości.