Klocki LEGO a gry na konsole

Klocki Lego mogą kojarzyć się z zabawą dla małych dzieci (co zrozumiałe), ale prawda jest taka, że układanie klocków to nie wszystko. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę gry na konsole – fani klocków Lego nie mają powodów do narzekań.

Dla młodszych i starszych

Zanim skupimy się na szczegółach, warto zadać sobie pytanie, kto gra na konsoli? Taka forma rozgrywki może kojarzyć się z dziećmi, ale takie skojarzenie nie do końca oddaje rzeczywistość. Krótko mówiąc, grają młodsi i starsi. Można też powiedzieć, że koncentrowanie się na wieku nie jest najistotniejszekluczowe znaczenie ma zachowywanie umiaru (ale to już temat na inny tekst).

W ten sposób dochodzimy do tego, że fani klocków Lego mogą liczyć na wiele interesujących propozycji. Jeżeli potrzebujesz jakichś konkretów, może warto zdecydować się na budowanie, walkę i latanie po całej galaktyce? To oczywiście nawiązanie do możliwości, jakie zapewnia Przebudzenie Mocy. Świetnym przykładem jest też Super Heroes. Super Heroes to oryginalna historia, która obejmuje całe universum Marvella. Dobrze też mieć na uwadze, że nie brakuje humoru znanego z gier Lego.

Niektórzy mogą stwierdzić, że pewnym problemem jest aspekt finansowy. Jest to coś, z czym trudno się nie zgodzić, aczkolwiek zawsze wskazane jest dokładne zapoznanie się z ofertą. Zresztą wystarczy zainteresować się grą Lego Super Złoczyńcy. Propozycja ta jest ciekawa i stosunkowo niedroga – gracz pojawia się tam, gdzie zniknęła Liga Sprawiedliwości. Niemniej trzeba pamiętać o tym, że pojawiła się grupa bohaterów z równoległego świata. Ponadto te postacie nie są tak do końca bohaterami. Jeżeli ktoś rozgląda się za ciekawą i relatywnie tanią rozrywką, nie musisz niczego szukać.

To rzecz jasna tylko niewielka część możliwości.