Poznaj zalety najnowszego tabletu Samsung Galaxy tab S8 Ultra

Jeśli oczekujesz od urządzenia nie tylko dobrych parametrów, ale także szerokich możliwości w kreowaniu, tworzeniu i fotografowaniu, to najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra z nie powinien Cię zawieźć. Przekonaj się sam, ile możliwości ma ten tablet z rysikiem!

Tablet Galaxy Tab S8 Ultra to nie tylko idealne narzędzie do tworzenia treści i obrazów – to aparat i kamera w jednym, których jakość zaskoczy niejednego użytkownika. Doskonałe parametry techniczne – 14,6-calowy wyświetlacz, ładowany w obudowie rysik S Pen oraz ultraszerokokątny i szerokokątny podwójny aparat przedni 12 MP – to gwarancja tego, że tablet spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niestraszne mu będą noce spędzone na szkicowaniu czy dni spędzone na fotografowaniu – dzięki baterii o pojemności 11 200 mAh ten wydajny tablet będzie Ci służył przez wiele godziny, nawet jeśli nie będziesz miał dostępu do źródła prądu.

To nie wszystko. Nie musisz się martwić o to, że Twoja praca na tablecie przeciąży urządzenie – procesor 4 nm zadba o prędkość działania urządzenia, nie rozczarowując swojego właściciela. Co więcej, dzięki skanerowi linii papilarnych nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo treści na tablecie.

Idealnie narzędzie do tworzenia

Najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra wyróżnia szereg funkcji, które sprawiają, że to urządzenie stworzone do kreowania treści, obrazów, zdjęć czy filmów.

Dzięki podwójnemu aparatowi tablet zapewnia szeroki kąt widzenia, który idealnie sprawdzi się w przypadku nagrywania w jakości 4K. Dzięki funkcji Auto Faming z łatwością skupisz uwagę na jednej konkretnej rzeczy lub postaci – aparat intuicyjnie używa zoomu i wyciąga dany cel na pierwszy plan.

Wydajny tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra pozwoli Ci tworzyć treści i obrazy bez ograniczeń. Rysik S Pen – zawdzięczając to wysokiemu poziomowi responsywności – zapewni wrażenie realistycznego pisania lub rysowania. Notatki Samsung przekształcą szkice w cyfrowy plik, a specjalny edytor LumaFusion, dzięki zaawansowanym narzędziom edycyjnym, pomoże Ci uzyskać pożądany efekt w Twoich obrazach.

Quick Share, czyli ultraszybki transfer danych

Obawiasz się, że Twoje prace zajmą całą pamięć urządzenia i opóźnią jego działanie? Nie masz pod ręką nic, co by Ci pomogło zgrać dane? Nie martw się – Quick Share sprawi, że przeniesienie danych potrwa tyle co… pstryknięcie palcem. Niezależnie od rozmiaru pliku bezproblemowo przeniesiesz swoją pracę na telefon lub PC.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra to nie tylko wysokiej jakości tablet z rysikiem, ale całe centrum dowodzenia i Twoja prywatna kreatywna pracownia.