Poznań Game Arena za nami

Czy nie masz czasem tak, że zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na odkrywanie nowości? Można przypuszczać, że są to wątpliwości, o których słyszy się stosunkowo często. Nie ma też co ukrywać, że możliwe są przeróżne odpowiedzi.

Poznań Game Arena

Skupiając się już na sednie sprawy, w ostatnich dniach mieliśmy bardzo ciekawy powrót – chodzi o wszystko to, z czym wiąże się Poznań Game Arena. Jeżeli słyszysz o tym wydarzeniu po raz pierwszy, warto wiedzieć, że mowa o wielu atrakcjach. Można też powiedzieć, że mowa o czymś, co powinno interesować fanów gamingu i nowych technologii. O szczegółach mówić nie łatwo – wystarczy wziąć pod uwagę, że uczestnicy targów mogli przetestować blisko 100 różnych tytułów. Ofertę można podzielić na różne kategorie – mieliśmy choćby premiery czy gry skierowane do najmłodszych.

Wypada również pamiętać o tym, że Poznań Game Arena to wydarzenie, w trakcie którego wiele dzieje się na scenie głównej. Jak się można domyślić, program został zdominowany przez e-sport. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno warto wiedzieć o pojawieniu się zespołu devils.one. Nie można też zapomnieć o tym, że wielu fanów ma FIFA – zorganizowano losowanie, podczas którego nagrodą był mecz przeciwko Karolowi Linettemu. Co ciekawe, o komentarz zadbał Kuba Wesołowski. Za ten niezwykły pojedynek odpowiadała marka Triggy.

Poznań Game Arena trwała przez 3 dni i były to dni, w trakcie których emocji nie brakowało.

Kiedy następna edycja?

Na pewne wydarzenia trzeba sporo czekać – Poznań Game Arena jest raz w roku. Wiemy też, że następna edycja (jeżeli nie stanie się nic niespodziewanego) odbędzie się w dniach 7-9 października. Z jednej strony jeszcze wiele czasu, a z drugiej oczekiwanie może upłynąć naprawdę szybko.