Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse – co wiemy o tej grze?

Darmowe gry mogą kojarzyć się z mało atrakcyjnymi propozycjami. Można to zrozumieć, ale trzeba też pamiętać o tym, że nietrudno ulec pozorom.

Epic Games Store ponownie zapewnia prezenty

Ten wstęp jest nawiązaniem do prezentów, które zapewnia Epic Games Store. Co by nie mówić, to kolejny raz, kiedy można liczyć na bonusy, ale teraz liczy się teraźniejszość.

Można usłyszeć, że czekają dwie darmowe gry, ale prawda przedstawia się inaczej – jedna gra jest dodatkiem. Co więcej, dodatkiem tym nie będziemy sobie zawracać uwagi.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Podarunkiem, na którym się skoncentrujemy jest Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Propozycja ta zadebiutowała na PC w 2005 roku, ale niech nikt się tym nie sugeruje. Rzecz jasna najważniejsze są prywatne preferencje, ale można powiedzieć, że mowa o tytule, z którym wypada się zapoznać (chodzi o grę na PS4).

Gry polega na byciu Edwardem Stubblefieldem – Edward Stubblefield, to mężczyzna, który zostaje zamordowany przez ojca swojej dziewczyny. Oczywiście mamy do czynienia z otrzymaniem drugiego życia i na tym właśnie polega zabawa – celem jest zemszczenie się na mordercy. Można także dodać, że ewentualnej zemsty dokona zombie. Warte odnotowania jest również to, że mamy tryb kooperacji na wspólnym ekranie – bez wątpienia jest to spory atut.

Jeżeli narzekasz na wieczorną nudę, być może ten tytuł pozwoli zapomnieć o wlekącym się czasie. Nie zapominajmy też o tym, że mowa o intrygującej i darmowej grze – jeśli czymś ryzykujesz, to wyłącznie stratą czasu (którego być może i tak masz nadto).